TRANSBALTIS privatumo politika

Kas yra slapukai

Kaip įprasta praktika beveik visose profesionaliosiose svetainėse, ši svetainė naudoja slapukus, tai yra nedideli failai, kurie atsisiunčiami į jūsų kompiuterį, kad pagerintų jūsų patirtį mūsų svetainėje. Šiame puslapyje aprašoma, kokią informaciją jie renka ir kaip mes ją naudojame bei kodėl kartais tenka saugoti šiuos slapukus. Mes taip pat pasidalinsime, kaip galite užkirsti kelią šiems slapukams saugoti, tačiau tai gali pakenkti arba „sugriauti“ tam tikrus svetainių funkcijos elementus.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie slapukus, žr. „Wikipedia“ straipsnį apie HTTP slapukus.

Kaip mes naudojame slapukus

Mes naudojame slapukus dėl įvairių priežasčių, aprašytų toliau. Deja, daugeliu atvejų nėra jokių pramoninių standartinių variantų slapukų išjungimui be visiškai išjungti funkcijų ir funkcijų, kurias jie prideda prie šios svetainės. Rekomenduojame palikti visus slapukus, jei nesate tikri, ar jie jums reikalingi, ar ne.

Išjungti slapukus

Galite uždrausti slapukų nustatymą koreguodami naršyklės nustatymus (žr. Naršyklės žinyną, kaip tai padaryti). Atminkite, kad slapukų išjungimas paveiks šios ir daugelio kitų lankomų svetainių funkcionalumą. Išjungus slapukus paprastai taip pat bus išjungtos tam tikros šios svetainės funkcijos. Todėl rekomenduojama neleisti slapukų.

Slapukai, kuriuos mes sukūrėme

Kad galėtume suteikti jums puikią patirtį šioje svetainėje, mes suteikiame funkcionalumą, kad nustatytume jūsų pageidavimus, kaip ši svetainė paleidžiama, kai ją naudojate. Norint prisiminti savo nuostatas, mes turime nustatyti slapukus, kad šią informaciją būtų galima pasiekti, kai naršote šiame puslapyje.

Trečiosios šalies slapukai

Kai kuriais ypatingais atvejais mes taip pat naudojame slapukus, kuriuos teikia patikimos trečiosios šalys. Šiame skyriuje pateikiama informacija apie trečiųjų šalių slapukus, kuriuos galite susidurti naudojant šią svetainę. Ši svetainė naudoja „Google Analytics“, kuri yra viena iš labiausiai paplitusių ir patikimų analitinių sprendimų internete, padedanti mums suprasti, kaip naudojatės svetaine ir kokiais būdais galėtume patobulinti jūsų patirtį. Šie slapukai gali stebėti tokius dalykus kaip laikas, kurį praleidote svetainėje ir lankomus puslapius, kad galėtume ir toliau kurti įdomų turinį.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie „Google Analytics“ slapukus, žr. Oficialų „Google Analytics“ puslapį.

Tikimės, kad jums buvo išsiaiškinti dalykai. Kaip anksčiau minėta, jei yra kažkas, dėl ko nesate tikri ar jums reikia ar ne, dažniausiai saugiau palikti slapukus įjungtus, kadangi jie sąveikauja su funkcijomis, kurias naudojate mūsų svetainėje.

Jei vis dar ieškote daugiau informacijos, galite susisiekti su mumis vienu iš mūsų pageidaujamų kontaktų metodų:

El. Paštas: info@transbaltis.lt